چرا عضویت در زرسان مارکت ؟!

—Pngtree—corolla-decorative-lines-dividing-lines_1710093

1) در زرسان مارکت کالاها دوقیمتی هستند . یک قیمت برای مشتریانی که میخواهند به صورت عادی خرید کنند و مایل به عضویت در باشگاه مشتریان نیستند که باز هم در این صورت قیمت ما قیمتی کاملا رقابتی با سایرین است .که با مقایسه ما با سایر رقبا متوجه این امر خواهید شد.

2) قیمت دوم که مختص اعضای باشگاه مشتریان زرسان مارکت است.که تخفیفهایی باور نکردنی دارد . که دلیل چنین تخفیف هایی نتیجه اعتماد شما به مجموعه زرسان مارکت است.

3) ما در زرسان مارکت پس از پرداخت حق اشتراک شما به مجموعه ؛ شما را عضو 3 کانال VIP در زمینه (بازار های مالی) میکنیم که این بازار مالی شامل بورس اوراق بهادار ؛ طلای داخلی ؛ بازار بین الملل ( فارکس ) میشود و همچنین یک ربات قیمت دهی آنلاین طلا و ارز و سکه در اختیار شما قرار گیرد. در هریک از این سه کانال به صورت مجزا به شما آموزشهای مرتبط با بازار مورد نظر( بورس؛ طلا ؛ فارکس ) داده میشود و همچنین سیگنالهایی جهت گرفتن موقعیتهای خرید و فروش در در بازار مورد نظر داده میشود. گفتنی ست که کانالهای اینچنینی که به صورت VIP در بورس یا طلا یا فارکس فعالیت میکنند مبالغ کلانی را از شما میگیرند فقط بابت عضویت در یکی از آنها ؛ ولی در مجموعه زرسان مارکت به جهت ایجاد حس اعتماد و رشد و بالندگی مشتری در کسب و کار خود تنها به صورت آپشن در اختیار مشتریان گرامی قرار میگیرد.گفتن این نکته تکراری اما مهم است که اگر در سه کانال فوق سیگنالی جهت خرید یا فروش صادر شد به معنی 100% درست بودن آن نیست و در صورت اشتباه بودن سیگنالها مسئولیتی بر دوش مجموعه زرسان مارکت و صادرکننده آن نیست.

اهداف زرسان مارکت

—Pngtree—corolla-decorative-lines-dividing-lines_1710093

اصلی ترین و اولین هدف بازار زرسان مارکت ، حذف واسطه و خلق شیوه ای نو در فروش خدمات و کالاهایی باکیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت است.البته حیطه فعالیت زر سان مارکت تنها در حوضه طلا خلاصه نمیشود و سعی بر آن شده است تا علاوه بر طلا کالاهایی با کیفیت و در عین حال با مناسبترین قیمت فعلا در بخش پوشاک و اکسسوری نیز ارائه دهد. ما در زرسان مارکت به دنبال چیزی فراتر از فروش کالای صرف هستیم که آن ایجاد رابطه ای دراز مدت و سرشار از اعتماد بین خود و مشتریان است . مجموعه زرسان مارکت اهداف دیگری رانیز دنبال میکند که راهنمایی شما در بازارهای مالی یکی از آنها ست که به صورت مفصل در لینک مزایا و امتیاز های عضویت در مجموعه زرسان مارکت توضیح داده میشود.